Караоке зал на Cолом’янці

[g-slider gid=”1677″ width=”100%” height=”50%” autoplay=”1″]

Яскравий вечір у чоловічому клубі Зоряному Носорога на Солом’янці

Караоке в джентльмен клубі Зоряний Носоріг на Солом’янці – одна з послуг нашого закладу. Це невимовний флакон одночасної насолоди від виконання улюблених пісень та суспільства красивих дівчат, відпочинок після тяжкого тижня у нашому караоке залі.

Відмінний спосіб зняти напругу трудового дня

Розслаблююча атмосфера в залі нашого чоловічого клубу на Солом’янці дозволить насолодитися найкращим вечором у вашому житті, проведеним за співом улюблених пісень у компанії чарівних та сексуальних красунь у нашому караоке залі. Любителі караоке знайдуть композицію за своїм бажанням у нашому барі. А спокусниці зрадять вашому вечору вогник та задоволення в залі нашого клубу на Солом’янці. Найкращі страви, міцні напої від нашого шеф-кухаря прикрасять ваш вечір у нашому караоке залі.

Що пропонує караоке у «Зоряному носорогу»?

Великий вибір музичних композицій, найкраща акустична система, 4 столики для великих компаній, чарівна атмосфера залишать найяскравіші спогади про ваш вечір. Ви можете відзначити хлопчака в окремому залі джентльмен клубу на Соломинці. Зробити сюрприз своєму другові, братові чи співробітнику.

Караоке у стриптиз клубі на Солом’янці – ідеальна знахідка

Повітря бару просто просякнуте яскравими емоціями від кращих пісень і важкими поглядами наших чарівних танцівниць у барі. Їхні запальні танцювальні програми не залишать байдужим жодного чоловіка.

Проведіть вечір гідно у нашому караоке залі. Найкращі танцівниці стриптиз бару Зірковий Носоріг на Солом’янці чекають саме на Вас.

вул. М. Кривоноса 27. (044) 249-79-23. Стати нашою зіркою і підкоріть своїх шанувальниць.

Підпишіться на розсилку


Лесі

Київ 01113, бульвар Лесі Українки, 34 Тел:(068) 722-15-67 Email:znosorog@gmail.com Web:https://star-nosorog.com.ua

Солом’янка

Київ 03037, вул. Максима Кривоноса, 27 Тел:(093)243-79-78 Email:znosorog@gmail.com Web:https://star-nosorog.com.ua
© Copyright 2018 - Стриптиз клуб “Звездный носорог”